#ZOSTAŃWDOMU I UCZ SIĘ MATEMATYKI

SERWIS MATEMATYCZNY

Znajdziesz tutaj krzyżówki matematyczne i łamigłówki, testy interaktywne, animacje, wiadomości o liczbach, artykuły matematyczne, scenariusze lekcji, aforyzmy i dowcipy, fraktale, matematyków starożytnych, siedem cudów świata i wiele innych.

Serwis przeznaczony jest dla gimnazjalistów, licealistów oraz ich nauczycieli.

 

Dodano 08.04.2020

MATEMATYKA WOKÓŁ NAS

 

Dodano 07.04.2020

POWTÓRKA PRZED MATURĄ Z MATEMATYKI

"Powtórka przed maturą z matematyki, poziom podstawowy" to bezpłatne warsztaty organizowane głównie z myślą o tegorocznych maturzystach jako okazja do powtórzenia materiału z matematyki w nieco innej odsłonie. Zachęcamy również do udziału młodszych uczniów, którzy w przyszłości będą mierzyć się z egzaminem dojrzałości i już teraz chcieliby skorzystać z takiej możliwości i sprawdzić swoją wiedzę. 
Termin: 18 kwietnia 2020 r. (sobota), godz. 10:00-14:00
Zajęcia poprowadzi Stefan Perszka - zawodowy korepetytor, który od 4 lat przygotowuje uczniów do matury z matematyki i pomaga w osiąganiu ich celów. Jego filmy z rozwiązaniami zadań na kanale Youtube "Zrozumieć matematykę" oglądają dziesiątki tysięcy osób.
Szczegółowe informacje w serwisie: https://www.wsb.pl/bydgoszcz/aktualnosci/online-darmowa-powtorka-przed-matura-z-matematyki
źródło: https://kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?menu=3&item=75&page=9484

 


 

 

KARTA WZORÓW MATEMATYCZNYCH

 

 

Zadania, sprawdziany i materiały edukacyjne

z matematyki - liceum i technikum

33 SPRYTNE TRIKI MATEMATYCZNE